شرکت بهسان دیزل اولین تولید کننده سایلنسر اگزوز با نفرات با تجربه خود در زمینه ساخت سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز همکاری خود را جهت ساخت و فروش با بهترین قیمت و کیفیت به مشتریان گرامی اعلام می دارد. اصلی ترین شاخصه صداخفه کن اگزوز ژنراتور گازسوز کاهش صدای ناهنجار ژنراتور در محیط های مسکونی و صنعتی و غیره می باشد. هدف اصلی شرکت بهسان دیزل در ساخت سایلنسر اگزوز ژنراتور گازسوز ، کاهش حداکثری صدا با استفاده از تجربیات و دانش خود با کمترین قیمت و استفاده از متریال با کیفیت می باشد.در صورت نیاز به صدا خفه کن اگزوز دیزل ژنراتور در ابعاد و تیپ های مختلف ( معمولی ، تک جداره ، دوجداره ، دوجداره با عایق پشم سنگ و غیره ) در ابعاده ( ۲و۳و۴و۵و۶و۷و۸و۱۰ اینچ و ابعاد بالاتر ) با کارشناس شرکت بهسان ارتباط برقرار نمایید.

مزایا سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور به سایر روش های عایق سازی صدا

 • هزینه بسیار ناچیز در مقابل کانوپی سایلنت و ساخت اتاق دیزل ژنراتور
 • زمان ساخت کوتاه سایلنسر اگزوز ژنراتور
 • نصب و راه اندازی سریع
 • تنوع بالای ساخت
 • سایز بسیار کوچک در مقابل روش های دیگر
 • حمل و نقل و ارسال به مشتری ( آسان )

سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور – صداخفه کن اگزوز ژنراتور گازسوز – سایلنسر اگزوز ژنراتور گازسوز – صدا خفه کن اگزوز دیزل ژنراتور شرکت بهسان دیزل

انواع صداخفه کن اگزوز ژنراتور گازسوز و دیزل ژنراتور بر حسب ساختمان داخلی

 • اگزوز معمولی ( بدون سایلنسر )
از این مورد فقط جهت هدایت گاز و دود حاصل از احتراق سوخت موتور به بیرون و کاهش صدای موتور تا حدود ۱۰ دسیبل استفاده می گردد. قیمت این اگزوز به دلیل سادگی از دو مورد دیگر هزینه پایین تری دارد.
 • صداخفه کن اگزوز دوجداره
استفاده از این سایلنسر اگزوز ژنراتور گازسوز با دو منبع ( دوجداره در داخل هم ) صورت می پذیرد که با عبور گازهای حاصل از احتراق به داخل منبع و برخورد به آن سبب کوبش صدای موتور گردیده است. سایلنسر دوجداره ساخت رایا مولد به دلیل ساختاری که دارد فشار گاز ( back pressure  ) در آن رخ نداده و سبب کاهش راندمان موتور نمی گردد.
 • صدا خفه کن اگزوز دوجداره با عایق پشم سنگ
استفاده از عایق پشم سنگ در جداره های منبع سبب کوبش بالای گازهای خروجی و همچنین جذب گازهای خروجی گرمای موتور می گردد. و پیشنهاد بهسان دیزل  مشتریان این مدل سایلنسر می باشد.

در زمان سفارش صدا خفه کن اگزوز دیزل ژنراتور در تماس با بهسان دیزل چه مواردی را باید در نظر داشت؟

 • قطر دهانه اگزوز موتور و یا در صورتی که موتور مجهز به سوپر یا توربو شارژ باشد قطر دهانه آن باید اندازه گیری شود.
 • نصب به صورت افقی یا عمودی
 • در برخی موتور ها در رنج بالا به دلیل وجود دو سوپر یا توربوشارژ باید ۲ سایلنسر نصب گردد.
 • تعداد زانویی و موقعیت نصب
 • نیاز به فلنچ در ورودی و خروجی جهت پیچ و مهره و طول لوله کشی
نکته: در برخی موارد مشتریان گرامی سایلنسر خود را بر حسب اندازه و موقعیت و ابعاد مختلف نیاز داشته و لذا به صورت سفارشی شرکت بهسان دیزل  و مطابق با نیاز شما ساخته شود.
نکته: خرید غیر حضوری با توجه به بعد مسافت به راحتی انجام می گردد و با سفارش درخواست شما و واریز وجه سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور پس از ساخت برای شما ارسال می گردد.

سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور – صداخفه کن اگزوز ژنراتور گازسوز – سایلنسر اگزوز ژنراتور گازسوز – صدا خفه کن اگزوز دیزل ژنراتور 1

دقت در خرید  صداخفه کن اگزوز ژنراتور گازسوز

از آنجا که بهترین و خوش قیمت ترین راه کار برای کاهش صدای ژنراتور ساخت خفه کن اگزوز می باشد باید دقت و یاداوری نمود که استفاده از سایلنسر های غیر استاندارد بدون مشبک و کانالهای داخلی سبب بوجود آمادن فشار برگشتی گازهای موتور گردیده و سبب کاهش راندمان موتور و کم کردن طول عمر آن می گردد. شرکت بهسان دیزل نیز با استفاده از استاندارهای ساخت همچون طراحی طبق نمونه های اروپایی و استفاده از قطر ورق مناسب و عایق پشم سنگ سبب کاهش صدای ژنراتور و بهبود کارایی موتور دیزل می گردد.

مشخصات انواع سایلنسر اگزوز ژنراتور

۱:سایلنسر اگزوز دوجداره با عایق پشم سنگ ۲ اینچ با ضخامت ورق ۱٫۵ میل به طول ۶۰ متر
۲سایلنسر اگزوز دوجداره با عایق پشم سنگ ۳ اینچ با ضخامت ورق ۱٫۵ میل به طول ۱٫۲ متر
۳-سایلنسر اگزوز دوجداره با عایق پشم سنگ ۵ اینچ با ضخامت ورق ۱٫۵ میل به طول ۱٫۲ متر
۴:سایلنسر اگزوز دوجداره با عایق پشم سنگ ۸ اینچ با ضخامت ورق ۲ میل به طول ۱٫۵ متر

سایر موارد استفاده از سایلنسر اگزوز ژنراتور گازسوز

استفاده از این صدا خفه کن در صنایعی چون خودرو های سنگین و نیم سنگین باری ، صنایع کشتی سازی ( در پیشرانه های موتوری دیزل ) ، شناورها به دلیل کاهش صدای صدا گوش خراش موتور نیز استفاده می گردد.

نصب و راه اندازی  صدا خفه کن اگزوز دیزل ژنراتور در تهران

برای سهولت و پیشروی کار شما خریداران گرامی شرکت بهسان دیزل آمادگی خود را جهت نصب و راه اندازی سایلنسر را در نواحی ۲۲ گانه تهران با تکنسین های مجرب خود اعلام آمادگی می نماید لذا در صورت نیاز با شرکت بهسان دیزل هماهنگی های لازم را مبذول فرمایید.
نکته: ساخت سایلنسر اگزوز بر حسب اینچ و ابعاد بین دو یا سه روز کاری زمان می برد.

انواع سایلنسر اگزوز ژنراتور موجود شرکت بهسان دیزل

صداخفه کن اگزوز ژنراتور ۴ اینچ
سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور ۳اینچ
در صورت نیاز به خرید یا مشاوره در ارتباط با صدا خفه کن اگزوز دیزل ژنراتور در هر ابعادی از طریق موارد ذیل با کارشناسان شرکت بهسان دیزل ارتباط برقرار نمایید.
ارتباط با شماره تماس ۰۹۱۰۵۵۶۳۷۸۱
ارسال پیام در واتس آپ به شماره تماس ۰۹۱۲۳۸۵۶۹۴۷

1 نظر

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند * نام شما

تهران خیابان آزادی
شنبه - پنجشنبه: 9:00-18:00
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.