تهران شهرک صنعتی چهاردانگه

رگولاتور ژنراتور رگولاتور ولتاژ ژنراتور Avr ژنراتور نمایندگی فروش

شرکت بهسان دیزل با سابقه بیش از دو دهه  در زمینه واردات قطعات دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز فعالیت می نماید. نمونه واردات این قطعات ، AVR ژنراتور می باشد. شرکت با توجه به تجارب واردات AVR  دیزل ژنراتور و نصب آن بر روی ژنراتور و آگاهی از کیفیت رگولاتور ژنراتور سه فاز بهترین کیفیت را به دست مشتری می رساند. لذا در صورت نیاز به برد AVR ژنراتور با شرکت بهسان دیزل ارتباط برقرار نمایید. در این مقاله به موجودی انواع برد AVR ژنراتور استمفورد ( SX460 ، AS440 ، MX321 ، MX341 ، SX440 ) ، AVR  ژنراتور مکالته ( UVR6 ، SR7 ، DSR ، DER1) ، AVR  دیزل ژنراتور لوری سومر یا کاترپیلار (VR6 ، R450 ، R250  ، R438  ، D550 ، R448  ، R449 ) رگولاتور ژنراتور سه فاز مارلی (M40FA640A)  ، برد AVR ژنراتور زغالی ,  مارکون ، استمفورد پاور به طور کامل شرح می دهیم.

Avr ژنراتور استمفورد انگلستان

با توجه به کمپانی بزرگ استمفورد انگلستان سازنده ژنراتور از رنج ۵ تا ۳۵۰۰ کاوا ژنراتور و فعالیت بالا در تمامی کشور ها بلاخص در کشورمان ، سبب نیاز مشتریان گرامی به رگولاتور ژنراتور سه فاز استمفورد در صورت معیوب بودن نیاز دارند. در هر بخش به مدل ها پرفروش آن می پردازیم:

AVR دیزل ژنراتور SX460 استمفورد

یکی از پرفروشترین برد AVR ژنراتور SX460 می باشد.که موجودی انبار شرکت دارای آمپراژ ۵ و ۲۰ آمپر می باشد. از آنجا که این رگولاتور برای ژنراتور هایی همچون مکالته ، استمفورد پاور و لوری سومر و غیره به جز ژنراتور مارلی در توان ۵ الی ۲۵۰ کاوا مورد استفاده قرار می گیرد سبب فروش بالای این برد شده است. در بازار سه نوع کیفیت موجود می باشد که به ترنیب کیفیت ساخت انگلستان و فابریک ، ساخت چین و درجه یک و نوع ساخت ایران می باشد. سایر مشخصات این رگولاتور می توان به ورودی تکفاز ۲۲۰ ولت، استفاده در ژنراتور بدون زغال ، ولتاژ خروجی ۹۰ ولت به اکسایتر ، دارای تنطیم ولتاژ خروجی از طریق پیچ تنطیم ، جریان خروجی ۴ آمپر مستقیم و قابل استفاده در ژنراتور طرح استمفورد می توان نام برد. دارای وزن ۳۵۰ گرم و ابعاد ۱۵٫۵ ، ۱۰٫۵ ، ۵٫۵  می باشد.

Avr ژنراتور – AVR دیزل ژنراتور – رگولاتور ژنراتور سه فاز – برد AVR ژنراتور

AVR ژنراتور SX440 استمفورد

 SX440 AVR دیزل ژنراتور در ژنراتور استمفورد انگلستان و همچنین استمفورد پاور چین در توان های ۵ تا ۷۰۰ کاوا استفاده می گردد. این AVR نیز همانند برد SX460  مصرف بالای را دارا می باشد. نمونه جدید آن و تولید شده در سال های اخیر AS440  می باشد. عمدتا برد SX440 ساخت کشور چین در بازار موجود می باشد. این برد دارای قالیت سنکرون بوده و در صورت نیاز به پارالل ژنراتور از این رگلاتور استفاده می گردد. قابلیت PNG  تحریک را دارا می باشد و از جمله ویژگی های دیگر این برد می توان به دقت تنظیم بالا ، ورودی تکفاز و سه فاز ، OUTPOT نیم موج تریستوری ، جریان ۴ADC خروجی پیوسته به اکسایتر ،جریان خروجی ۶ADC متنوب به اکسایتر ، حداکثر ولتاژ خروجی ۹۰A DC  و انواع حفاظت ها همچون حفاظت در مقابل افزایش جریان تحریک ، حفاظت افت فرکانس ، حفاظت در مقابل حرارت زیاد و همچون قابلیت تنظیم ولتاز خروجی با پتانسیومتر و قابلیت پارالل اشاره نمود. این برد با آمپراژ ۵ و ۲۰ آمپر تولید می شود. وزن این برد ۴۰۰ گرم و ابعاد آن ۱۵۰ ، ۱۳۵، ۴۰   میلی متر میباشد.

Avr ژنراتور – AVR دیزل ژنراتور – رگولاتور ژنراتور سه فاز – برد AVR ژنراتور

رگولاتور ژنراتور سه فاز AS440 استمفورد

برد AVR ژنراتور AS440 یکی از پرفروشترین برد سنکرون می باشد. این برد جهت تنطیم ولتاژ خروجی استفاده می گردد. این برد محصول کمپانی استمفورد و ساخت کشور انگلستان بوده و بر روی ژنراتور استمفورد با توان ۵ الی ۷۰۰ کاوا قابل نصب و همانند برد SX440 قابلیت سنکرون و همچنین قابلیت PNG تحریک را دارا می باشد. شرکت بهسان دیزل نیز این رگولاتور را در دو نوع ۵ و ۲۰ آمپر در انبار خود موجود دارد. این رگولاتور برای ژنراتور بدون زغال به دلیل ولتاژ آنالوگ  دارای دو سنسور و خودتحریکی بسیار مناسب است. مناسب جهت پارالل دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز ( با شبکه و با ژنراتور )  می باشد. این برد دارای کیفیت اورجینال ساخت کشور انگلستان و ساخت چین و ایران می باشد. در نوع اصلی نوشته STAMFORD  به صورت برجسته در پشت برد هک شده است. از دیگر ویژگی های AS440 می توان به ورودی تکفاز ۲۲۰ و ولتاژ سه فاز ۴۰۰ ولت ، جریان خروجی DC متناوب ۷٫۵ آمپر ، جریان خروجی دائم ۴ آمپر DC ، حداکثر ولتاژ OUT 90V ، خروجی قابل تنطیم ولتاژ خروجی با استفاده از پتانسومتر و دارای حفاظت از کاهش فرکانس ، حفاظت افزایش جریان تحریک می توان نام برد.

Avr ژنراتور – AVR دیزل ژنراتور – رگولاتور ژنراتور سه فاز – برد AVR ژنراتور

AVR ژنراتور MX321 استمفورد

AVR دیزل ژنراتور MX321  در ژنراتور استمفورد انگلستان در رنج ۸۰۰ تا ۲۵۰۰ کاوا استفاده شده است . این برد دارای کیفیت های اورجینال ساخت انگلستان و جرنس درجه یک ساخت چین در بازار موجود می باشد. از مشخصات قابل توجه رگولاتور MX321 می توان به قوی ترین برد رگولاتور شرکت استمفورد انگلستان ، قایلیت استفاده در ژنراتور های MARINE و سنکرون ، قابلیت ژنراتور PNG مغناطیس دائم و کیفیت بالا این مصول دانست. دقت شود رگولاتور برد MX321 ساخت انگلستان در پشت قاب نوشته STAMFORD به صورت برجسته نوشته شده است. از جمله مشخصات این برد به ولتاژخروجی ۱۲۰ ولت DC ، و جریان خروجی دائم ۳و۷ آمپر DC ، دارای سه سنسور سه فاز ، میزان حداکثر توان ۱۸ وات و انواع حفاظت ها همچون حفاظت افزایش ولتاژ ورودی به رگولاتور ، حفاظت در مقابل حرارت بالا ، حفاظت در برابر فرکانس پایین و غیره نام برد . این برد با ولتاژ ۲۲۰ ولت تک فاز و ولتاژ سه فاز ۴۰۰ ولت سه فاز قابل استفاده می باشد.

Avr ژنراتور – AVR دیزل ژنراتور – رگولاتور ژنراتور سه فاز – برد AVR ژنراتور

رگولاتور ژنراتور سه فاز مکالته ایتالیا

رگولاتور ژنراتور سه فاز مکالته ساخت ایتالیا از رنج ۵٫۵ تا ۶۸۰ کاوا ژنراتور تولید می کند. در این بخش به شرح انواع رگولاتور مکالته می پردازیم. در دیزل ژنراتور دست دوم و مستهلک به دلیل نگهداری نامناسب بخش ژنراتور باعث سوختن برد رگولاتور می شود . لذا نصب رگولاتور باکیفیت سبب عمر بالای ژنراتور می شود. در صورت نیاز به انواع رگولاتور ژنراتور مکالته جهت خرید یا مشاوره با مشاوران بهسان دیزل در ارتباط باشید. در ادامه به شرح کامل AVR  مکالته می پردازیم

برد AVR ژنراتورSR7 مکالته

AVR ژنراتور SR7 مکالته موجود در شرکت بهسان دیزل در دو نوع اورجینال ساخت ایتالیا و درجه یک ساخت کشور چین در انبار شرکت موجود و در صورت نیاز با ما ارتباط برقرار نمایید. لازم به ذکر است که این برد ساخت کشورمان هم موجود می باشد که با توجه به تجارب نفرات فنی برای خرید و نصب آن بر روی ژنراتور پیشنهاد نمی گردد. تغذیه رگولاتور تک فاز بوده و ولتاژ مجاز آن ۸۰ تا ۲۷۰ ولت و فرکانس آن ۵۰ و ۶۰ هرتز می باشد. از جمله ویژگی این رگولاتور  خروجی بدون نوسان ولتاژ ایده ال بوده و سبب خرید بالای این برد شده است. از جمله ویژگی های رگولاتور مکالته SR7 می توان به دارا بودن فیوز قطع سریع ۲۵۰ ولت ۵ آمپر ، حسگر ولتاژ رگولاتور ۸۰ تا ۳۵۰ ولت نام برد. حفاظت در مقابل ولتاژ ورودی بالا ، حفاظت برد در مقابل کاهش فرکانس و حفاظت در مقابل شرایط جوی نا مساعد همچون رطوبت ، باران ، حرارت و ذرات گردو خاک را می توان اشاره نمود.

Avr ژنراتور – AVR دیزل ژنراتور – رگولاتور ژنراتور سه فاز – برد AVR ژنراتور

AVR دیزل ژنراتور UVR6 مکالته

رگولاتور ژنراتور سه فاز UVR6  ساخت کشور ایتالیا برند مکالته می باشد. در ژنراتور های ۴۰۰ الی ۸۰۰ کاوا ژنراتور مکالته نصب می گردد. وردی ولتاز تغذیه این رگولاتور به صورت تکفاز ۲۲۰ ولت و سه فاز ۴۰۰ ولت و با فرکانس ۵۰ یا ۶۰ ولت کار می کند. این AVR  دارای سه LED می باشد که در صورت بروز خطا ( در زمان بار اضافی LED زرد و در صورت افت فرکانس ، LED قرمز ) روشن خواهد شد. از ویژگی AVR UVR6 می توان به حداکثر جریان خروجی ۶ آمپر ، قابلیت تنظیم ولتاز خروجی با پیچ ولوم بر روی برد ، قابلیت استفاده بر روی ژنراتور های اکسایتری و بدون زغال با جریان تحریک کمتر از ۶٫۳ آمپر ، مناسب جهت استفاده در فرکانس ۵۰ و ۶۰ هرتز و حفاظت در مقابل افزایش ولتاژ ورودی به برد AVR و حفاظت در مقابل دمای بالای کارکرد و افت فرکانس نام برد. دقت شود در هنگام نصب به دلیل قیمت بالای برد از نفرات باتجربه و یا جهت مشاوره و راهنمایی با شرکت بهسان دیزل ارتباط برقرار نمایید.

Avr ژنراتور – AVR دیزل ژنراتور – رگولاتور ژنراتور سه فاز – برد AVR ژنراتور

برد AVR ژنراتور DSR مکالته

Avr ژنراتور DSR مکالته ایتالیا  موجود در انبار شرکت در دونوع اورجینال ساخت ایتالیا و جنس درجه یک چینی موجود می باشد. ولتاژ کارکرد این برد با تکفاز ۲۲۰ ولت و سه فاز ۴۰۰ ولت و فرکانس ۵۰ و ۶۰ هرتز می باشد. ولتاژ خروجی ژنراتور از طریق پیچ تنظیم نصب شده بر روی AVR  تنظیم می گردد. رگولاتور در دو نسخه به نام‌های DSR و DSR/A موجود است که نسخه اول استاندارد است و بهینه شده است که برای دینام های Mecc Alte از سری ۳ تا ۳۸، دومی برای دینام های Mecc Alte سری ۴۰ بهینه شده است. رگولاتور مجهز به فیوز حفاظتی ۵A با عملکرد سریع است. در صورت لزوم، فیوز باید فقط با فیوز از همان نوع و درجه تعویض شود. حفاظت این برد نیز همچون افت فرکانس ، حفاظت در مقابل ولتاژ اضافی ورودی و کارکرد در شرایط آب و هوایی بحرانی می توان نام برد. در نصب این رگلاتور با استفاده از کاتالوگ یا مشاوره از کارشناسان فنی و یا استفاده از نفر نصاب اقدام به راه اندازی ژنراتور نمایید.

Avr ژنراتور – AVR دیزل ژنراتور – رگولاتور ژنراتور سه فاز – برد AVR ژنراتور

AVR دیزل ژنراتور DER1 مکالته

رگولاتور ژنراتور سه فازDER1  نمونه کاملتر برد DSR می باشد که دارای دو حسگر تک فاز و سه فاز ، انعطاف و قابلیت کنترل از راه دور ، کارکرد نرم و عالی ، دقت ولتاژ بالا ، قابلیت ذخیره سازی تنظیمات در EEPROM  ، ماژول ارتباط با PC از ویژگی های مختص این برد می باشد . این رگولاتور با دو کیفیت اصلی ساخت ایتالیا و چینی درجه یک ساخته شده است. از جمله مشخصات این AVR  میتوان به اندازه گیری تکفاز و سه فاز ، ماکزیمم جریان خروجی ۵ADC ، دقت تنظیم ولتاژ بالا ، قابلیت تنظیم ولتاژ ، امپر ، فرکانس از طریق نرم افزار ، کارکرد در دمای منفی ۲۵ درجه تا ۷۰ درجه سانتی گراد ، محدوده فرکانس ۱۲ تا ۷۰ هرتز اشاره نمود. ار جمله امکانات DER1  : حفاظت در مقابل افزایش جریان تحریک ، کنترل ولتاز خروجی با استفاده از پتانسیوتر ، حفاظت از سیم پیچ با استفاده از فیوز قطع سریع ۵ آمپر ، الارم OVER VOLTAGE ، حفاظت از اتصال کوتاه ، حفاظت از افت فرکانس را می توان نام برد. در صورت نیاز به خرید ، نصب و راه اندازی و مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

Avr ژنراتور – AVR دیزل ژنراتور – رگولاتور ژنراتور سه فاز – برد AVR ژنراتور

برد AVR ژنراتور  لوری سومر یا کاترپیلار

با توجه به کیفیت بالای ژنراتور لوری سومر ساخت کشور فرانسه  و تولید ژنراتور از رنج ۱۰ الی ۳۹۰۰ کاوا و همچنین کوپل این ژنراتور در دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز کاترپیلار ، شرکت بهسان دیزل در زمینه تامین قطعات این ژنراتور همچون رگولاتور ، پل دیود ، وریستور و غیره آماده همکاری با شما عزیزان می باشد . در این بخش به نمونه AVR ژنراتور لوری سومر موجود در شرکت و شرح آن می پردازیم.

AVR دیزل ژنراتور VR6 لوری سومر

رگولاتور ژنراتور سه فاز VR6 لوری سومر معروفترین AVR نصب شده بر روی دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز کاترپیلار می باشد. این برد جهت سنکرون با شبکه و پارالل دو دستگاه ژنراتور برند لوری سومر مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت بالای این محصول لوری سومر ، کارکرد در مناطق اب و هوایی متنوع ، کارکرد و عمر بالا از جمله ویژگی های مختص این قطعه می باشد. از جمله ویژگی این برد می توان به : ولتاژ دائم خروجی ۱۲VDC – ۶۵VDC  ، ولتاز تغذیه تک فاز ۱۰۰ -۲۸۰ VAC ، کنترل ولتاژ خروجی ۱۰ کیلو اهم ، دو کیلو وات ، پایداری حرارتی ، سرعت پاسخ بالا ، پسماند ۶V ، دمای کاری -۴۰ تا +۷۰  درجه سانتی گراد و محافظت از لرزش نام برد. این برد قابل استفاده در ژنراتور های لوری سومر ۱۰۰ کاوا به بالا می باشد. این برد در دو نوع چینی ودرجه یک ساخت چین و اصلی و اور جینال ساخت فرانسه توسط شرکت بهسان دیزل به فروش می رسد. وزن این برد ۱٫۱ کیلوگرم می باشد. در صورت نیاز به نصب و خرید با شرکت بهسان دیزل در تماس باشید.

Avr ژنراتور – AVR دیزل ژنراتور – رگولاتور ژنراتور سه فاز – برد AVR ژنراتور

برد AVR ژنراتور R450 لوری سومر

Avr ژنراتورR450 لوری سومر موجود در شرکت بهسان دیزل به دو نوع اصلی و اورجینال ساخت فرانسه و نوع درجه یک ساخت چین تقسیم بندی می شود. برای اعتماد بیشتر به این برد شرکت بهسان دیزل در قبال خرید هریک از برها ۶ ماه گارانتی به خریداران می دهد. این رگولاتور در ژنراتور های لوری سومر فرانسه ۷۰۰ کاوا به بالا استفاده می شود.

Avr ژنراتور – AVR دیزل ژنراتور – رگولاتور ژنراتور سه فاز – برد AVR ژنراتور